botoks

Botoks Pełczyce

Zachodniopomorskie

Wyjątkowy i ciężki akcji Botoks, już od pierwszych minut przyciąga do oglądania. Film rozmawia o patologicznej rodzinie, która decyduje się na naprawę naszego działania. Darek i Daniela podejmują to książkę w ratownictwie medycznym. Ich kariera szybko się a kończy, jak do samego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że stanowi w ciąży, z prośbą o ochrona przyjeżdża do doktor Agaty, która wraz ze swoim chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Dobra

Dzięki determinacji dziewczyny, powtarza się jej wziąć książkę w prawdziwym koncercie medycznym. Aby polepszyć własne nastawienie i owoce sprzedażowe Daniela kwalifikuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, że ta odbywa się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, stanowi toż prawe rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog zachodzi w ciążę, zaczyna ujawniać własną wolę na materiał aborcji. Niezadowolony spośród obecnego wzięcia ordynator oznajmia, że kiedy się coś osobie nie podoba, toż pewnie się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc swoją rolę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że okres jej kochanka stanowi daleko niebezpieczny, kwalifikuje się na oddanie komórek jajowych aby dać nadzieję na dziecko innym rodziną.

Botoks Dobra

Wyjeżdża czyli do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Własny, zawiera ona zgodę z Daniela, która zrzesza lekarzy skorych do wystawiania recept na dany lek, za co osiągną oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają wezwane do Londynu, gdzie mają przedstawić swój przełom w medycynie. Przed imprezą, osoby chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają innego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z różnym lekiem. Jej znaczeniem jest zakup nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Teraz na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest pełen, i stan zdrowia dziecka jest pod wielkim znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i wolno jej brakiem, kwalifikuje się na wypisanie się ze szpitala na inne żądanie.

Botoks Dobra

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna mężczyzny i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie potrafią jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta niechętnie się zgadza i dąży do Adama. Na znaczeniu, przedstawia się, że uroczystość była dopiero powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają klienta i piszą mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko umieszczają w internecie, informując o tymże jako podejmuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w finału kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Składa się bowiem, że tymże a za kolejnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z problemów Markowi, który mama się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w której oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci narodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata kwalifikuje się zmienić danie i spotkać się spośród ludźmi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą zajmować się atrakcyjnymi i dużymi dziećmi. Ich wartość sprawia, że Beata mocno używa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest podawany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, jak musimy polegać wyłącznie na siebie, jak trudno jest podjąć decyzję z jakie przyczyniłyby się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, lęk i środek, to wyjątkowe emocje przedstawione w filmie.

Botoks Dobra

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments