Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Wschowa

Inne takie tam

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim jest doskonałe rozwiązanie również dla osób dopiero tworzących swoją okazję na tymże rynku jak a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży wpływ na obecne uważają gorsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi istnieje i dużo intuicyjny i prawy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Lubniewice

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z szerokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest skłonna właśnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując stanowi to handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o moc ciekawszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej związki nie mają stałych ram czasowych. Mogą zatem zostać anulowane w pewnym momencie.
Doradca inwestycyjny Lubniewice

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i małymi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do decyzji istnieje i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi wyjątkowo przystępne. W punkcie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiadomość o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w punkcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy grać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub używamy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w cyklu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Tworzy się to choć z pobraniem prowizji. Niewątpliwie stanowi to związane z faktem, że zakup przy zachowaniu karty rozgrywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W efekcie pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% od każdej sprzedaży lub od każdych 10 USD, w relacje od tego, która z opłat jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Lubniewice

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki planują stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością samą z najtrudniejszych wartości Monfex są niskie opłaty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Czyni on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na etapie 2000 USD, po odjęciu prowizji także oryginalnych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Daje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład miany jest między giełdą a klientami i korzysta się do gry przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z serii pożyczane są od drugiej części. Wysokość danego biznesu jest jednak ściśle połączona z funkcją używanej dźwigni. I oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do wysokich zysków, należy ale pamiętać, iż handel przy zastosowaniu dźwigni postępuje w dwie strony. A może spowodować wielkie zyski, ale również i wielkie straty. Stąd te konieczny jest cały umysł i wprowadzanie dźwigni idealnej do poziomu posiadanej już nauki i umiejętności.

Doradca inwestycyjny Lubniewice

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest absolutnie bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób jak również technologia grana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyznę przechowywany istnieje w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Typ posiadasz dojazd do raportów i ekstraktów z konta w pewnym momencie. W wszystkiej chwili możesz też się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia i kontroli swoich kont masz szansę dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla użytkownika może żyć jedynie sam użytkownik, a właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu kompetencji i sztuk gracza. A przed podjęciem gry wyróżnia się dokładne zapoznanie się z rynkiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem istnieje również możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego te informacje z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy oraz co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Lubniewice

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest elegancki i spokojny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu otwiera się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie pomieszczone są nowe porady dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz szczególnie podstawowym jest, że stały tam również zamieszczone porady dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są komunikaty na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza zarówno na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z obecnego okresu widoczna istnieje więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Środki” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest właściwą polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i dobra również dla młodych jak również mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego prawa w wszystkiej chwili. Godnym uwagi istnieje i niewątpliwie aspekt, że dla klientów jest jasna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że wszystkiemu istnieje i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa też dobre nastawienie do użytkownika. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie stanu swoich nauki w grze z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Lubniewice

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz niezwykle pozytywną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję planu na budowane operacje i liczną pierwszą i spokojny dojazd do środków edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element każdy że bez kłopotu znaleźć na forach natomiast w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments