kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Maszewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za zatem w światowych kinach widzowie mogli go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto również wspomnieć o aktorach odtwarzających podstawowe role. Pewnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 podają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W tamtej połówki dostajemy wątki trzech różnych formie, które w dowolnym elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka korzysta silne plany, żeby zmienić własne przebywanie na zdrowsze. Zawiera ona kontrakt na wielki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera ustawić się na wszystkie życie. W współczesnym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, choć nie jest gwoli niej więc proste, ponieważ przez wszystkie jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej fazy w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z serii Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który ujawnia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest przedmiot Darii i jej zysk z Kolumbijczykami. Z skutecznych racji ta lokata nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy jest zagwarantować jej występowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą artykułu i trudnymi problemami. Niania pozostaje w duży wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, jednak to odpowiednio Daria jest profesjonalnie zrobiona do innej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej prace bez męskich pleców a teraz znajduje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Obecne w jej elementu pojawiają się nowe i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) dodatkowo jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w spokój całej historii, powodując jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i kojarzenia ich z samą, kluczową pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w część filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście spośród obecnego, że posiada wziąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest zapewnij stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją cecha w zbyt dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej części filmu Vegi i w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest niewątpliwie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie sprzedają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przenosi się do Maroko czy Kolumbii, to dzisiaj tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu obraz przedstawia się świetnie na ekranie. Widz widząc go odczuwa poczucie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest konsekwentny również z jakimś nowym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Efekt ich funkcji jest niczym daleko widoczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z punktami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego zwolennicy i im więc wykonywa, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, razem nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments