Kwas hialuronowy - składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy Police

Inne takie tam

Kwas hialuronowy to podstawa, która właśnie przebywa w swym organizmie. Jest elementem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, stanowi element mazi stawowej oraz występuje w gronie szklistym oka.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Alga DermoLift Elixir

Najwięcej kwasu hialuronowego odkryjemy w skórze. Po 25. roku życia jego zawartość stopniowo się zmniejsza, a proces ten dobrze przyspiesza po czterdziestce. Na wesele kwas hialuronowy jest obecnie wykorzystywany w pielęgnacji a możemy łatwo dostarczać jego braki. Zobacz, dlaczego warto skorzystać po kosmetyki z kwasem hialuronowym czyli jego dobrą postać.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to cech, który pochłania wodę w postaci właściwej, czyli, mówiąc najprościej, pomaga jej odzyskać naturalne piękno oraz piękną jakość. Skóra młoda ma wystarczającą ilość kwasu hialuronowego, zatem jest zgodna, spokojna i sprężysta. Wraz z procesem starzenia, cera traci również kwas hialuronowy, a my zaczynamy zauważać zmarszczki i utratę elastyczności. Nic dziwnego – jedna cząsteczka kwasu jest w okresie wiązać około 250 cząsteczek wody, oraz jego brak stanowi niezwykle znany.

Kwas hialuronowy kierowany jest w medycynie estetycznej również do niwelowania oznak starzenia, kiedy również podnoszenia oraz nawilżania ust. Sięgają po niego ponad ortopedzi. Ma bowiem składnik mazi stawowej, oraz jego oddanie pomaga w niwelowaniu wielu choroby.

Kwas hialuronowy zyskał grono wiernych fanów nie wyłącznie ze względu na spektakularne działanie, lecz też na bezpieczeństwo. Możemy bez obaw dawać go również w gabinetach medycyny estetycznej (o ile nie mamy ku temu zdrowotnych przeciwwskazań), kiedy również używać z jego dobrodziejstw w stron kremów, maseczek czy ser.
Kwas hialuronowy w kosmetykach

Kwas hialuronowy możemy znaleźć w wielu gotowych kosmetykach. Producenci zachęcają nas kremami i maseczkami z dodatkiem tego elementu. Ukazuje się jednak, że kwas hialuronowy możemy kupić też jako produkt niezależny i podtrzymywać go z drogimi kosmetykami! Kwas hialuronowy zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skóry, przechodząc w powierzchnię zrogowaciałą naskórka i odżywiając cerę od wewnątrz. Skutek ten wyjeżdża na skórze delikatny, ochronny obraz i pomaga ją przed utratą wody. Kwas hialuronowy do własnej pielęgnacji odkryjesz w kolekcji naszej marki kosmetyków naturalnych Creamy.

Kwas hialuronowy o stężeniu 5% możesz mieszać z drugimi produktami. Dodaj kroplę materiału do popularnego serum, maseczki lub kremu i obserwuj, jak dostosowuje się Twoja skóra. Możesz również stosować go z kosmetykami już bezpośrednio na Twojej twarzy. Pamiętaj, by słoiczek lub buteleczkę z kwasem trwać w szczelnym opakowaniu i dbać przed łatwym dostępem światła, wilgoci i powietrza. Najlepiej schować go w lodówce.

Kwasu hialuronowego nie bierz na skórę zranioną lub po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, jak np. laseroterapia, mikrodemrabrazja czy peeling głęboki.

Jak widzisz, możesz darować sobie idealnie gładką skórę bez potrzeb odwiedzania kliniki medycyny estetycznej. Już dziś zamów swój kwas hialuronowy, by odpowiednio nawilżyć skórę oraz zapomnieć o objawach starzenia!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments