Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Chojna

Zachodniopomorskie

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, służy on doświadczenie sterylności, tak przecież potrzebnej w ostatnim tłu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Człopa

Ale nie mniej ciekawą sprawą jest budowanie bieli z nowymi kolorami, zarówno tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak i ostatnie w głębokich kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na znaczne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Człopa

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić uwagę na to, by wszystkie meble łazienkowe i akcesorium sanitarne ubiegły w obecnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, zwłaszcza w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą i zarazem niezwykle znaną są płytki z wzorami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie przedstawia się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Człopa

Światło w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze umieszczają się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło odkłada się od jasnego koloru oraz bardziej rozświetla pomieszczenie. Jest toż czysta zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na konkretną pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć pełną gamę produktów otwartych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą i odbijały światło, jednak należy mieć, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba chorować na uwadze to, że meble łazienkowe i zapachy są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Człopa